Naše 2 družstva stolních tenistů Domo „A“ a Draci Domo mají za sebou již 6 odehraných kol, což znamená odehranou necelou čtvrtinu soutěže.

Zatím výborně si vede náš tým Domo „A“, který sice v úvodu 2x remizoval, ale poté se rozjel a přidal k tomu 4 vítězství což jej s celkovým počtem 20 bodů katapultoval na historicky nejlepší prozatimní umístění – 3. místo.

Tahounem týmu je Venca Šustek, který si v dosavadních 14 odehraných zápasech připsal 12 vítězství a s více jak 85% úspěšností se řadí do TOP 10 celé ligy! Zdárně mu sekundují i další hráči: Martin Sucháček 77% (10výher/3porážky) Roman Lysák 73% (8/3), Tomáš Hrubý 69% (11/5).

Naopak Draci Domo po výborném rozjezdu a 2 výhrách zřejmě ztratili pevnou půdu pod nohama a následovala série 4 porážek. Po 6 kolech jim z 12 body patří 9. pozice v lize.

Z hráčů si nejlépe vede Kamil Záveský s 8 výhrami a 7 porážkami (53% úspěšnost), následují Josef Szigeti 33% (4/8) a Marek Černý 33% (3/6). Láďa Kříž na své premiérové vítězství zatím čeká: 0% (0/6).

Již zanedlouho nás čeká i očekávané derby těchto družstev na které jste všichni srdečně zváni. Termín bude včas upřesněn.

Celková tabulka ligy k nahlédnutí ZDE

Jednotlivá kola k nahlédnutí ZDE

Detaily zápasů ZDE

Statistiky našich hráčů k náhledu ZDE