V sobotu 12.9. uspořádalo SDH Domoradovice Hasičský den. Hlavním cílem bylo společné prožití sobotního odpoledne v DOMO kruhu hasičů a jejich příznivců 🙂

Hlavní program byl směrován na naše děti – DOMO DRAKY. Na úvod všichni Draci obdrželi tričko se svým znakem a jménem a pak je už čekalo překvapení.

Každý Drak byl slavnostně pasován na hasiče a následně pokřtěn vodou, která jim v budoucnu bude největším pomocníkem.

Poté Draci předvedli svou zručnost a dovednost při běhu na 100 metrů překážek. Za svůj výkon sklidili obrovský aplaus a obdiv všech přihlížejících. Následovalo klání v pořadové přípravě kde se proti sobě postavili Draci, Výjezdová jednotka a zasloužilí hasiči. Všechny tři družstva si vedly velmi statečně, ale následný největší aplaus sklidili naši nejdříve narození hasiči. Těsně za nimi se umístili Draci. Každé družstvo pojalo pořadovou přípravu po svém a nebyla nouze o velmi humorné chvilky. Program završila Výjezdová jednotka předvedením požárního útoku, který klapl na jedničku bez sebemenšího zaváhání. Nakonec si i draci vyzkoušeli sílu proudící vody v hadicích.

K překvapení došlo ještě před setměním kdy byli dva noví členové SDH pokřtěni v kádi s ledovou vodou.

Následovalo chutné občerstvení v podobě pečených žeber a kýty. Maminky a dcery upekly sladké dobroty a žízeň jsme spláchli skvělý pivíčkem.

Celá akce se nesla v DOMO duchu a všichni zúčastnění se skvěle bavili do pozdních hodin.

Děkujeme všem, kteří se na akci podíleli a těšíme se na další společné chvíle.

FOTKY Z AKCE ZDE