Po dlouhých 3 letech covidových opatření se i v Domoradovicích plesová sezona rozjela na plno. V sobotu 28. ledna 2023 se uskutečnil tradiční Hasičský ples.
 
Kolem sedmé hodiny večerní se do slavnostně vyzdobeného sálu začali scházet první hosté, na které čekal na uvítanou welcome drink. Rádi jsme u nás opět přivítali bratry hasiče spřáteleného hasičského sboru z Horní Rožínky.  Po usazení všech příchozích byl ples zahájen a vzápětí následovala ukázky standartních a latinskoamerických tanců v provedení Rostislava Neuwirtha a Kateřiny Chalupové z Tanečního a sportovního klubu Opava. Poté se již parket začal plnit tančícími páry. K tanci a poslechu během celého večera hrála skupina Leonband, která u nás zahrála poprvé.
 
Během celého večera byl v provozu také náš „pekelný“ bar a ani o hladu naši hosté nebyli. Podával se široko daleko vyhlášený „damadrovský“ gulášek nebo grilovaný kuřecí plátek s brambory. Po půlnoci nadešel čas losování tomboly. Věříme, že nikdo neodešel s prázdnou.
 
Děkujeme všem našim sponzorům za jejich přízeň, peněžní či věcné dary.
 
A především velké díky vám všem – našim hostům za vytvoření skvělé a pohodové atmosféry a že i přes počasí které zrovna venku panovalo, vás to neodradilo a někteří se doslova „vyškrábali“ k nám na kopec 🙂 Budeme se těšit opět poslední lednovou sobotu v roce 2024! 🤩