V sobotu 1. února 2020 se uskutečnil již 18. ročník turnaje ve stolním tenise PINEC – CUP v Domoradovicích. 10 borců, kteří se tomuto sportu věnují aktivně, si to rozdalo v soutěži o hlavní cenu – a to náš populární putovní pohár. Dalších 5 hráčů, hrajících rekreačně, svedlo neméně urputné a napínavé zápasy ve své skupině. Zúčastnily se i 4 děti, které si to rozdaly mezi sebou na podiu našeho kulturního domu. A pořadí bylo následující: 1. místo Klára Kowalová, 2. místo Sofie Kowalová, 3. místo Nela Kowalová, 4. místo Veronika Brandejsová. Skupina amatérů dopadla následovně: 1. místo Jaromír Vícha, 2. místo Martin Kowal, 3. místo Petr Šustek. V hlavní skupině porazil v boji o 3. místo Martin Sucháček z Opavy Michala Šustka 3:2 na sety. Do finále se probojovali Roman Lysák a Václav Šustek. Po velkém boji vyhrál Roman Lysák 3:2 na sety a mohl tedy opět po 7 letech zvednout nad hlavu pohár pro vítěze! V závěrečném kolotoči, kde se hraje s čímkoliv, co kdo najde, si zahráli skoro všichni včetně diváků; a vyhrála Klára Kowalová.
Je třeba pochválit naše důchodce z Domo – Seno, kteří se také zúčastnili a s velkým zápalem se pustili do bojů za zelenými stoly. Zkusili si i čtyřhru, za což byli náležitě odměněni. Ještě dlouho do noci se zápasy rozebíraly a nyní už se budeme těšit na další ročník.