Jako již tradičně, také letos poslední lednová sobota 25.1.2020 patřila Hasičskému plesu.

Kolem sedmé hodiny večerní se do slavnostně vyzdobeného sálu začali scházet první hosté, na které čekal na uvítanou welcome drink. Rádi jsme u nás opět přivítali bratry hasiče spřátelených sborů z Bělovsi a Horní Rožínky. Po usazení všech příchozích byl ples zahájen a vzápětí se parket začal plnit tančícími páry. K tanci a poslechu během celého večera hrála skupina Duo Echoes, která k nám zavítala již po několikáté…. Kdo měl chuť si mírně zasoutěžit, mohl se zapojit do tzv. „pomerančového“ tance.  

V provozu byl také náš „pekelný“ bar a ani o hladu naši hosté nebyli. Podával se široko daleko vyhlášený „damadrovský“ gulášek nebo grilovaný kuřecí plátek s brambory a smetanovo-bylinkovou omáčkou. Po půlnoci nadešel čas losování tomboly. Věříme, že nikdo neodešel s prázdnou.

Děkujeme vám všem, že jste nám pomohli vytvořit krásnou atmosféru a že jsme se opět mohli přiblížit k magické hranici bezmála 200 návštěvníků. Věříme, že jste se dobře bavili a ples si užili tak jako my. Na všechny se budeme těšit opět poslední sobotu v lednu 2021!

Děkujeme také všem našim sponzorům za jejich přízeň, peněžní či věcné dary do tomboly.

 

FOTKY Z AKCE ZDE