1. Proč změna v názvu stránek? Odpověď: jelikož jsme se už kdysi dávno domluvili na tom, že tyto webové stránky nebudou sloužit pouze místnímu sboru dobrovolných hasičů ale bude se zde prezentovat veškeré dění v obci, tak nynější název bude slušet našim stránkám více.
  2. Proč se na stránkách prezentují články o nějakém cyklistickém spolku? Koho to zajímá? Odpověď: viz. bod 1.
  3. Proč více jak 50% článků na tomto webu tvoří články Domo Bike Teamu? Odpověď: kdokoliv  z občanů naší obce může prezentovat své články na našem webu pokud je téma tohoto článku i vzdáleně nějak související s naší obcí. Smutné samozřejmě je, že má Domo Bike Team více akcí za rok, než celá naše obec dohromady. Ale za to mu prosím vinu nedávejte.
  4. Proč hlavní přispěvatel článků na tomto webu píše především o nějakém Domo Bike Teamu a ne o tom, že se někomu v obci okotila kočka nebo, že někomu slepice snášejí pštrosí vejce? Odpověď: pokud se autor článku té či oné akce nezúčastní, nemůže o tom samozřejmě napsat i když by rád.
  5. Co z toho všeho plyne? Odpověď: kdokoliv, kdo má zájem se něčím pochlubit, chce si udělat reklamu, nějak se zviditelnit nebo nám jen něco sdělit, může o tom napsat svůj článek a my mu jej velice rádi zde na webu zveřejníme. Věříme, že v dnešní době jsou již všichni obyvatelé ČR gramotní a mohou pár vět napsat sami.