23.června nadešel pro některé naše bikery vrchol závodní sezóny, jelikož startoval další ročník námi velmi oblíbeného závodu MTB Životské hory. Náš spřátelený oddíl z Dolních Životic nám pro letošek připravil upravenou takřka 65 km dlouhou trať s krásnými cyklistickými úseky.

Letos reprezentovali 3 borci: Lukáš, Roman a Kája. Všichni byli precizně rozjetí ze soustředění na Šumavě a tak se daly očekávat slušné časy.

Ten kdo z Domo Bike Teamu neměl sílu na to jet závod, opět vypomohl ve Filipovicích, kde náš tým zajišťoval jednu z hlavních občerstvovacích stanic na trati. Poděkování proto patří: Lence a Lucce Lysákovým, Markovi Č., Rostikovi V., Vlastikovi J. a Petru K., kteří se postarali o fantastickou práci na občerstvovačce.

A co se dělo na trati? Po startu si každý z našich borců našel svou výkonnostní skupinku se kterou se pral o dobré umístění. Zhruba v polovině trati se potkali Roman s Kájou a vypadalo to, že si to rozdají o lepší umístění, ale bohužel Kája dostal defekt a tak bylo rozhodnuto dříve než by se čekalo. Do cíle však nakonec dorazili v pořádku všichni 3, a tak mohli své výsledky poté s přáteli řádně zapít v Životicích. Tak zase za rok…

Jméno Pořadí v cíli ČAS
Lukáš Celkově 32. (6. v kategorii) 02:45:04
Roman Celkově 86. (27. v kategorii) 03:24:29
Kája Celkově 100. (14. v kategorii) 03:53:17

>FOTKY ZDE<