V sobotu 11. března 2023 se uskutečnil tradiční maškarní karneval pro děti, který uspořádal místní sbor dobrovolných hasičů v Domoradovicích. Ve 14 hodin se začali scházet první hosté. Vidět jsme mohli  zebry ,lvy, tygry, opice, ale i jiné krásné masky. U vstupu do našeho safari vítal děti náš maskot akce – velká plyšová žirafa, kterou si děti ihned velmi oblíbily. O pestrý program plný her, soutěží a tance se tradičně postarala agentura Tomino pod vedením p. Tomáše Židka.

V předsálí děti nalezly jejich oblíbené malování na obličej a letošní novinku – tetovačky „pro všechny správné šelmy“.

Pro mlsné jazýčky byl připraven sladký raut s mini dezerty a sladkostmi, po kterých se jen zaprášilo.  V průběhu odpoledne byly na prodej koláče, chlebíčky, párek v rohlíku a u dětí velmi oblíbené ovocné špízy.

Odpoledne rychle uběhlo a nastal čas losování tomboly, která byla velmi bohatá. Doufáme, že nikdo neodešel s prázdnou. Tímto děkujeme všem sponzorům za jejich přízeň. Nakonec tomboly proběhlo ještě jedno speciální losování o naši „uvítací žirafu“ formou slosovatelné vstupenky. Žirafa neodcestovala daleko – zůstává v Domo :-), tímto výherci ještě jednou gratulujeme.

Děkujeme všem za společně strávené odpoledne a věříme, že jste si ho s námi užili.

FOTKY Z AKCE ZDE