Berušky, Červené Karkulky, Rumcajs, Křemílek a Vochomůrka, srnky, čarodějnice, liška, různi broučci, ale i princezny či superhrdinové. Takové různorodé a nápadité masky byly k vidění na maškarním karnevalu, který se letos nesl v duchu lesního království. Akce, kterou pořádal sbor dobrovolných hasičů, plná soutěží a dětských písniček se konala v sobotu 16. Března od 14.00 hod ve zdejším kulturním domě, který doslova praskal ve švech :).

Na uvítanou byly masky obdarovány bonbóny a minerálkou. O zábavu pro děti se starala tradičně Agentura Tomino, která program ušila na míru tématu karnevalu,  tudíž si děti mohly vymalovat papírové perníky a ozdobit jimi perníkovou chaloupku a jiné. Ve vestibulu byl „zkrášlovací koutek“  pro všechny zájemce o malování na obličej a také prodejní výstavka ručních prací paní Heleny Víchové – výrobky z ovčího rouna.

Ani o hladu a žízni naší malí i velcí hosté nebyli. V nabídce si mohli vybrat domácí koláče, věnečky, marlenku, chlebíčky a pro děti byly připraveny také ovocné špízy.

Na památku se všichni mohli nechat vyfotit u našeho fotografa pana Michala Pudicha.

Odpoledne rychle ubíhalo a nastal čas losování tomboly. Věříme, že nikdo neodešel s prázdnou. Letos se nově losovalo o 3 hlavní výhry, kterým vévodil 160 cm velký plyšový medvěd.

Děkujeme vám všem za účast a už teď se těšíme na příští rok! Speciální poděkování patří všem našim sponzorům za jejich přízeň a také všem, kteří se podíleli na této akci.

 

 

 

 

 

 

 

 

Po skončení skvělého Maškarního karnevalu si hasiči společně s rodiči připravili menší after party s přespáním v kulturním domě.
Společně jsme pouklízeli celý sál a poté se roztočila šňůra her a soutěží pro neúnavné děti, které nás přesvědčovaly o tom, že v nich je ještě spousta energie. Aktivity jako opičí dráha, vybíjená, různé druhy honiček a jiné jim přeci jen sebralo trochu sil a tak přišla vhod večeře. Podávaly se lahodné palačinky na mnoho způsobů, kterými nepohrdli ani přítomní rodiče a prarodiče.
Po večeři si všichni společně odpočinuli u pohádky a pomalu se některé děti začali odebírat do hajan. Ty starší ještě v sále pokračovaly v tréninku smyku na motorce. Při pohledu na hodinky bylo zaveleno k hromadnému odchodu na pokoje kde proběhla povinná hygiena a po krátkém zhodnocení uplynulého dne se daly děti na kutě.

Ráno po probuzení a společné snídani jsme se odebrali do našich domovů a již teď se těšíme na další povedenou akci.

Poděkování patří všem, kteří se na této akci podíleli.

FOTKY Z AKCE ZDE