Tak a je to zase za námi…

Jako již tradičně, poslední lednová sobota, tedy 26.1.2019 patřila Hasičskému plesu. Po prvotním uvítání hostů něčím dobrým na zahřátí jsme mohli začít 🙂 Rádi jsme u nás opět přivítali bratry hasiče našich spřátelených sborů Bělovse a Horní Rožínky. Po usazení všech přítomných ples zahájil náměstek SDH a vzápětí se parket začal plnit tančícími páry.  Později během večera se o kulturní zážitek postaraly se svým vystoupením stepařky z TS Puls Opava, které sklidily veliký aplaus. 

K tanci a poslechu během celého večera hrála skupina DUO ECHOES, která k nám opět vážila dlouho cestu. Pomalu a jistě se stávají naši jistotou a my jim tímto děkujeme!

V „provozu“ byl také náš pekelný bar a ani o hladu naši hosté nebyli. Podával se široko daleko vyhlášený „damadrovský“ gulášek a grilovaný kuřecí plátek s brambory a smetanovo bylinkovou omáčkou. O půlnoci nastal čas, kdy přišlo na řadu losování tomboly. Věříme, že každý něco vyhrál a nikdo neodešel s prázdnou.

Děkujeme všem, že jste nám pomohli vytvořit skvělou atmosféru a doufáme, že jste si ples užili tak jako my. Poděkování samozřejmě patří všem našim sponzorům za jejich přízeň.

FOTKY Z AKCE ZDE