Tak a je to zase za námi…

Jako již tradičně, poslední lednová sobota tedy 27.1.2018 patřila Hasičskému plesu.

Přípravy doprovázely různé (malé) peripetie. Největší však přišla v samotný den plesu, kdy nám objednaná kapela v poledne odřekla svou účast z důvodu nemoci jejich zpěvačky. Tudíž jsme se z rázu ocitli bez hudby. To nás přešel veškerý humor a začali jsme žhavit mobily. Po několika neúspěšných telefonátech nám původní kapela za sebe našla náhradu … a nutno říct, že to byla trefa do černého. Duo Echoes bylo fantastické jak hudebním výkonem, tak především svou vstřícností – vždyť k nám vážili cestu až z jihočeského Jindřichova Hradce a i přes to, že měli za sebou dalekou cestu, byli usměvaví a milí. Byli jsme tedy zachráněni a nic už nebránilo tomu přivítat první hosty. Rádi jsme u nás opět přivítali bratry hasiče z družebních SDH Bělovse a Horní Rožínky. Po usazení všech přítomných ples zahájil starosta SDH a o kulturní zážitek se postarala hradecká skupina Dahab břišních tanečnic. Pak se už jen tančilo a tančilo. V „provozu“ byl také náš „pekelný“ bar a ani o hladu naší hosté nebyli. K večeři se podával široko daleko vyhlášený „damadrovský“ gulášek nebo přírodní kuřecí plátek se šťouchanými brambory. O půlnoci nastal čas, kdy přišlo na řadu losování tomboly. Věříme, že každý něco vyhrál.

Jsme potěšeni, že také letos byla účast velmi krásná a sál byl zaplněn a to i přes to, že v nejbližším okolí bylo dalších 5 plesů.

Ještě jednou bychom chtěli moc poděkovat paní Gabriele a panu Petrovi z Dua Echoes za jejich ochotu a vstřícnost jet přes celou republiku do malé vesničky kdesi na severní Moravě – vždyť nám vlastně zachránili ples a to nepřeháníme. Jelikož kdyby nepřijeli, museli bychom zazpívat my sami a to nám věřte, to by si nikdo nepřál 😀

Děkujeme všem, že jste nám pomohli vytvořit skvělou atmosféru a doufáme, že jste si ples užili tak jako my.  Poděkování samozřejmě patří také všem našim sponzorům za jejich přízeň.

FOTKY Z AKCE ZDE