IMG_6338 IMG_667512.dubna 2014 se uskutečnil v pořadí již 4. ročník Stevens Bolatické Třicítky a letos poprvé v historii byli na trati i jezdci Domo Bike Teamu. Zjistit jak jsou na tom se silama po zimě, si přišli vyzkoušet Lukáš a Roman. Trať byla o proti minulým létům změněna – odpadly nudné rovinaté pasáže a naopak přibyly nové kopcovité úseky a singletraily. Počasí bylo naprosto ideální pro cyklistiku a tak se na startu sešlo na 620 závodníků a byla to pořádná vřava. Problém pro oba naše bikery byl, že jelikož startovali poprvé, museli si protrpět pomalý start v balíku a pracně se prokousávat dopředu. Závod jelikož měřil jen okolo 32 km a trať byla prakticky celá suchá, tak byl velmi rychlý a nebyl čas na chyby a odpočinek. Nakonec oba naši borci dojeli zdárně a bez problému do cíle a oba byli z výsledkem  spokojeni.